HIRDETÉSEK

A 2014 óta bevezetett nyári miserendnek megfelelően július 2-tól augusztus 27.-éig nem lesznek vasárnap 18 órás szentmisék.

Kéréssel fordulunk azokhoz a kedves hívekhez, akiknek az oltár alatti kriptába temetéshez befogadó nyilatkozatuk van. Kérjük, hogy a nyilatkozatot adategyeztetés céljából a plébánia irodájában hivatali időben bemutatni szíveskedjenek.

A plébánia felújításával kapcsolatban kérjük a kedves hívek segítségét. A tetőszerkezet cseréje halaszthatatlanná vált, az épület falai vizesek, a plafonon beázások nyomai vannak. A felújítás költsége 10 millió forint körül lesz. Azonban a költségek nagyobb részét nekünk kell állni. Kérjük, járuljunk hozzá anyagilag a plébániaépület megújulásához. A legkisebb adomány is nagyon sokat ér!
A templomban és a plébánián kérhető sárga csekk, azon kérjük befizetni a plébánia bankszámlájára az adományokat. Hálásan köszönjük a már felajánlott adományokat. Isten fizesse meg a nagylelkűségeteket.